reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gruzin30

Login: gruzin30
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.08.2013r.
Ost. logowanie: 16.06.2019, 20:38
Punkty: 176
Wiek 36
Status offline
Opis

środa, 20.03.2019r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bandyci zdobyli bazę wojskową i zostajesz wysłany, aby ich unieszkodliwić. Ulepszaj swojego bohatera, poszukaj nowych broni i sprzętu. Wszystkie przedmioty, pistolety, kamizelki kuloodporne łączą się ze sobą, tworząc ich mocniejsze wersje. Znajdź całą kolekcję przedmiotów i pokonaj terrorystów. Specjalne bronie pomogą twojemu bohaterowi. Miłej gry!

czwartek, 14.03.2019r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w żołnierza sił specjalnych i zlikwiduj terrorystów. Assault Fury zawiera wiele broni na 40 poziomach, wiele typów wrogów i system ulepszeń.

poniedziałek, 02.07.2018r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: The Shorties powracają! Pokonaj wrogów, używając różnych broni i zaklęć.
Ulepsz umiejętności swojej armii, wybierając nowe skile z wielu nowych ulepszeń.
Znajdź najlepsze kombinacje dla każdego poziomu i podejmij wyzwanie, aby walczyć i wygrać grę.

wtorek, 17.04.2018r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Załóż kask i jedź motocyklem w tej superszybkiej grze wyścigowej! Twój czas na kadzm poziomie jest ograniczony, więc nie rozbij się i dotrzyj do mety tak szybko jak to możliwe. Zbieraj monety, unikaj ruchu i zbliżaj się do innych pojazdów, aby uzyskać dodatkowy czas. Kupuj ulepszenia i kupuj nowe motocykle w sklepie, aby ścigać się jeszcze szybciej. Odblokuj codzienne poziomy premii i spróbuj ukończyć mapę z wysokim wynikiem!

sobota, 30.09.2017r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Oczyść planszę kawałek po kawałku.
Przeciągnij kwadraty, aby je rozdzielić.
Kliknij przycisk u góry, aby zobaczyć ukryte przyciski.

poniedziałek, 24.04.2017r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wypełniaj misje Lego z klockami i budynkami w grze Lego City: My City 2! Możesz tu zbudować własną straż przybrzeżną, latarnię morską czy remizę strażacką. W pierwszej misji musisz powstrzymać przestępców, którzy uciekli z Więziennej Wyspy. Skrzynia ze złotem pełna jest niespotykanych skarbów!

wtorek, 18.10.2016r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Strategiczna gra rozgrywająca się w świecie znanym z doskonałego serialu pt. "Slugterra". Twoim zadaniem jest poprowadzić armię śluzaków w taki sposób, by wyeliminować wrogów i zająć jak największe terytorium.

poniedziałek, 17.10.2016r.

gruzin30 skomentował
Treść komentarza: Super gra 10/10

wtorek, 26.04.2016r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: • W Evo Explorers musisz wierzyć swoim oczom. Jeśli coś wygląda na prawdziwe, to takie jest! Jeśli nie widzisz problemu to dlatego, że go nie ma!
• Manipuluj niemożliwymi, surrealnymi strukturami, eksploruj iluzje optyczne i rozwiązuj niesamowite łamigłówki. Każdy poziom ujawni historię planety Bajt i jej mieszkańców.
• Evo jest kosmicznym odkrywcą. Każda planeta którą odwiedza pełna jest zagadek. Jednak planeta Bajt jest wyjątkowa. Normalne prawa fizyki tu nie działają. Nawet grawitacja zależy od twojej wyobraźni.
• Evo Explorers została zainspirowana piękną grą Monument Valley. Jesteśmy wielkimi fanami oryginału ale Evo Explorers kochamy jeszcze bardziej! Choć dziel z nami to uczucie!
gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Delikatnie dotykaj piłki, by pokonać każdą przeszkodę. Twoja piłka będzie zmieniać kolor, według tego samego wzorca. Należy uważać, aby nie trafić na niewłaściwy kolor, bo będziesz musiał zacząć od nowa. Baw się dobrze!
Gracze online (20):
Polecamy: