reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gustawoss

Login: gustawoss
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.05.2012r.
Ost. logowanie: 20.01.2021, 17:59
Punkty: 4 940
Wiek
Status offline
Opis

niedziela, 15.11.2020r.

gustawoss zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mieszkanie w Nowym Jorku to marzenie wielu ludzi na całym świecie. Przybywają tam ludzie marząc o lepszej przyszłości. Niektórzy marzą o zostaniu celebrytą, inni o zarabianiu dużych pieniędzy, niektórzy postrzegają siebie jako sławnych muzyków i kto wie co jeszcze. I jak zawsze w życiu są ludzie, którym udaje się spełnić swoje marzenia i tacy, którzy zmieniają marzenia na coś innego, by znaleźć odpowiedzi na swoje egzystencjalne pytania.

Trzy dni temu młody Antoni po raz pierwszy w życiu przyjechał odwiedzić wspaniały Nowy Jork. Anthony całe życie mieszkał w małym mieście, więc bardzo trudno mu się przystosować. Minęło już kilka dni, odkąd rodzice Anthony'ego nic od niego nie słyszeli, więc czując się raczej zdesperowani, postanowili zatrudnić detektywa, aby go znaleźć.


piątek, 31.07.2020r.

gustawoss zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Spotkaj się z mieszkańcami Candyland i podróżuj razem z nimi. Woda, czekolada, lody, galaretka i więcej uroczych przyjaciół czekają na Ciebie. Połącz i zamień swoją słodką drogę przez Las Lodów i Dolinę Cukierków!

środa, 15.07.2020r.

gustawoss skomentował
Treść komentarza: Szczyt wierzy.... Raczej szczyt nieuctwa.

piątek, 12.06.2020r.

gustawoss zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ojczyzna ponownie Cię potrzebuje! W północnej części globu została wykryta dziwna aktywność, więc chwyć karabin, rakiety i granaty, by zabezpieczyć teren!
Wciel się w uzbrojonego żołnierza przejdź przez terytorium wroga, uwalniając po drodze swoich towarzyszy broni, którzy pomogą Ci na polu bitwy. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 08.06.2020r.

gustawoss zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w uzbrojonego żołnierza przejdź przez terytorium wroga, uwalniając po drodze swoich towarzyszy broni, którzy pomogą Ci na polu bitwy. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.

sobota, 16.05.2020r.

gustawoss zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Genialna arcadowa strzelanka w oldskulowym stylu. Twoim zadaniem jest oczyścić planszę z wszelkiego rodzaju robali.


poniedziałek, 17.02.2020r.

gustawoss zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w pigułkę grającą w piłkę nożną i wygrywaj mecz za meczem z CPU lub z innym graczem na tej samej klawiaturze. Poruszaj się, skacz i strzelaj, gdy jesteś w powietrzu, aby zdobyć jak najwięcej goli do końca meczu.

sobota, 25.01.2020r.

gustawoss zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czy lubisz kosmiczne strzelanki? A gry w uaktualnienia? A gry Time Attack? I odznaki? jeđli ta, to ta gra jest dla Ciebie!

czwartek, 13.12.2018r.

gustawoss zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Łącz ze sobą minimum 3 jednakowe elementy w celu wyeliminowania ich z planszy.

poniedziałek, 27.08.2018r.

gustawoss zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.
Gracze online (8):
Polecamy: