reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kk89

Login: kk89
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.10.2008r.
Ost. logowanie: 18.04.2019, 15:05
Punkty: 10 811
Wiek 29
Status offline
Opis

czwartek, 28.03.2019r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Podczas gdy Bearnard i jego rodzina cieszą się Festiwalem Wiosny, spokojna wioska Amber Town zostaje nagle zaatakowana przez nieznaną armię. Wystarczy kilka sekund, by zareagować, młody niedźwiadek Bearnard postanawia zwrócić na siebie ich uwagę, by dać rodzinie czas na ukrycie się. Pomóż mu przejść przez miasto, gdy jest ono zmieniane w popiół, unikając bomb i gruzu i skacząc po bombardowanych ulicach i dołach pożarowych.

poniedziałek, 25.03.2019r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Uderz piłkę bejsbolową tak, aby zebrać wszystkie karty z bejsbolistami i wyeliminować przeciwników. Postaraj się wykonać zadanie, przy jak najmniejszej ilości uderzeń.

piątek, 15.02.2019r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Buddy Toss jest super zabawą i sprawia, że za każdym razem śmiejesz się coraz bardziej! Kliknij, aby wyrzucić człowieka jak najwyżej i złap go, zanim spadnie na ziemię. Powtarzaj, aż nie doleci do Galaktyki.
kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dynamons World to wyjątkowa gra fabularna. Trenuj i wygrywaj epickie bitwy za pomocą potężnych umiejętności. Rekrutuj najpotężniejsze stworzenia, by atakować wrogów i ewoluować, aż staniesz się najsilniejszy.

Cechy gry:
* Przechwytywanie i ewolucja dziesiątek unikalnych istot.
* Wzmacnianie swoich umiejętności Dynamon.
* Możliwość opracowania planu strategicznego wygrania najtrudniejszych bitew.
* bardzo fajne grafiki, piękne animacje i wciągający gameplay!

poniedziałek, 11.02.2019r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Opanuj wszystkie poziomy i odblokuj słodkie nowe chomiki!

czwartek, 07.02.2019r.

kk89 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Burrito Bison powraca! Nareszcie jest bardzo długo oczekiwana kolejna odsłona świetnej gry Burrito Bison. Po ponownej ucieczce z CandyLandu i odzyskiwaniu portfela nasz bizon wrócił do swojego rodzinnego miasta. Ale nawet tutaj pojawiły się żelowe misie, czyli jego przeciwnicy i nie dają naszemu bizonowi spokoju.

Ten wysoko latający zapaśnik próbował zrobić zakupy spożywcze. Jednak banda złośliwych Gumisiów zwędziła jego ulubioną książkę kucharską!Poślij bizona na jak najdalszą odległość! Rozbijaj gumisie, zbieraj monety i kupuj ulepszenia dążąc do jak najlepszych wyników. Pomóż mu i nie dopuścić do tego, by ten gumowaty naród opanował świat!
kk89 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielasz się w Mrocznego Rycerza, którego ziemie zostały opanowane przez wrogą armie. Wyrusz na wyprawę mającą na celu uwolnienie Twojego imperium. Niszcz nieprzyjaciół za pomocą miecza i magii. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia. W trakcie rozgrywki będziesz zdobywał nowe umiejętności.
Sterowanie:
W;A;D lub Strzałki - poruszanie się
LPM lub Spacja - atak
kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zostań najlepszym gliniarzem w mieście! Zasiądź za kierownicą amerykańskiego radiowozu, patroluj miasto i ścigaj przestępców.

piątek, 11.01.2019r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wybierz helikopter i ruszaj przez terytorium wroga, aby uratować zakładników.

Użyj swojej potężnej broni, aby zniszczyć wszystko, co stanie ci na drodze.

Do wyboru masz 3 helikoptery. Każdy ma inną broń i swoje mocne strony, takie jak pojemność paliwa, pancerz i prędkość.

Większość zakładników jest przetrzymywana w budynkach, a te budynki będą musiały zostać zniszczone, aby odsłonić ludzi w środku (są twardzi, nie martw się, nie możesz ich skrzywdzić!)

Miej oko na poziom paliwa, tarczy i amunicji podczas każdej misji i zostawiaj dużo czasu, aby powrócić do bazy, aby uzupełnić zapasy. Nie ma nic gorszego niż brak paliwa w zasięgu wzroku - a to oznacza koniec gry.

Dzięki za grę i baw się dobrze!

sobota, 22.12.2018r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wkrocz do magicznego świata RPG. Na początku wybieramy jedną z sześciu dostępnych postaci by następnie przedzierać się przez hordy przeciwników używając jednej z trzech specjalnych umiejętności. Dostępny jest także pokaźny arsenał broni i pancerzy.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - atak
A;S;D - taki specjalne
Gracze online (5):
Polecamy: