reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kk89

Login: kk89
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.10.2008r.
Ost. logowanie: 11.01.2019, 14:56
Punkty: 10 773
Wiek 29
Status offline
Opis

piątek, 11.01.2019r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wybierz helikopter i ruszaj przez terytorium wroga, aby uratować zakładników.

Użyj swojej potężnej broni, aby zniszczyć wszystko, co stanie ci na drodze.

Do wyboru masz 3 helikoptery. Każdy ma inną broń i swoje mocne strony, takie jak pojemność paliwa, pancerz i prędkość.

Większość zakładników jest przetrzymywana w budynkach, a te budynki będą musiały zostać zniszczone, aby odsłonić ludzi w środku (są twardzi, nie martw się, nie możesz ich skrzywdzić!)

Miej oko na poziom paliwa, tarczy i amunicji podczas każdej misji i zostawiaj dużo czasu, aby powrócić do bazy, aby uzupełnić zapasy. Nie ma nic gorszego niż brak paliwa w zasięgu wzroku - a to oznacza koniec gry.

Dzięki za grę i baw się dobrze!

sobota, 22.12.2018r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wkrocz do magicznego świata RPG. Na początku wybieramy jedną z sześciu dostępnych postaci by następnie przedzierać się przez hordy przeciwników używając jednej z trzech specjalnych umiejętności. Dostępny jest także pokaźny arsenał broni i pancerzy.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - atak
A;S;D - taki specjalne

środa, 19.12.2018r.

kk89 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rogue Fable III łączy wyzwanie, taktykę i strategię klasycznych roguelików z nowoczesnym interfejsem i grafiką. Zaprojektowany od podstaw, aby można go było pokonać w ciągu jednej godziny, ale z dużą różnorodnością między rozgywkami. Rogue Fable III zawiera:

* 9 podstawowych klas postaci, które można wieloklasować w trakcie gry.
* 6 umiejętności, 65 talentów i 42 umiejętności, dzięki którym zbudujesz swoją postać.
* 13 unikalnych oddziałów lochów do odkrycia
* 110 rodzajów potworów, każdy z własnymi zdolnościami, zachowaniami, mocnymi i słabymi stronami.
* 140 przedmiotów do zebrania

Rogue Fable III jest w aktywnym, ciągłym rozwoju i będzie otrzymywać regularne aktualizacje przez kilka następnych tygodni.

piątek, 14.12.2018r.

kk89 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Uderzaj w znanych Ci piłkarzy z różnych broni! Konkuruj z komputerem lub innymi graczami na tym samym komputerze. Który z Was dwóch będzie bardziej zręczny? Twój refleks i czas reakcji musi być błyskawiczny, inaczej stracisz punkty. Uważaj, by nie dostać czerwonej kartki.

Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 12.12.2018r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wojna magów stała się rzeczywistością, gdy twój przełożony Arcy Mag Hieronim wraz z całą elitą dołączył do sił zła, walcząc u boku odwiecznego wroga, siejącego zniszczenie, cierpienie i śmierć, podbijając po kolei wszystkie królestwa. Jako że nie możesz być na to obojętny, postanowiłeś działać i jako mag, podjąłeś się obronie wpojonych tobie wartości. Tak więc wybierz się na wojnę i niszcz swoich byłych przyjaciół, ich fortyfikacje, osłabiając tym samym siły wroga, aż w końcu odniesiesz pożądane zwycięstwo.
kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Rewelacyjne połączenie platformówki z grą logiczną, pełną ciekawych zagadek.

Twoja drużyna w swej mrocznej przygodzie dociera do głębokiego i ciemnego lochu, a jedyną drogą do przodu jest twórcze wykorzystanie przyjaznego ognia. Poświęcenia należy dokonać...

Steruj 3 różnymi bohaterami: rycerzem, magiem i łotrzykiem, wykorzystaj ich specjalne zdolności i poświęć członków drużyny, aby osiągnąć cel. Dopóki jeden bohater przetrwa, możesz ukończyć poziom.

czwartek, 06.12.2018r.

kk89 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ten kot ma na imię Sushi. Zbieraj ryby, aby uzyskać specjalne moce. Istnieje wiele różnych światów, które czekają na odkrycie. Grafika i ścieżka dźwiękowa wspominają klasyczne gry retro.

środa, 05.12.2018r.

kk89 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dawno temu, potężny czarnoksiężnik stworzył świat nazwie Wasteland. Ten świat miał być domem dla zapomnianych i odrzuconych postaci z kreskówek.

Pewnego dnia, pozornie nieszkodliwy Wasteland przekształcił się w pokręconą, złowrogą wersję siebie. Sprawca był Fantomen, mroczną postacią, która sieje spustoszenie w tym z założenia pokojowym świecie. Na domiar złego, Mickey w tajemniczy sposób znalazł się w środku tego bałaganu!

Teraz, z pomocą magicznego pędzla Mickey musi używać farby lub rozpuszczalnika, aby znaleźć wyjście z Wasteland. Twoim zadaniem jest mu w tym pomóc. Powodzenia i baw się dobrze.


Pomóż Mikiemu wydostać się z Wasteland!
kk89 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W czasach gdy latanie było tylko marzeniem, rycerze wspinali się na najwyższe wieże w zamku i próbowali swoich sił skacząc na własnoręcznie skonstruowanych maszynach latających. Weź udział w średniowiecznym turnieju, mającym na celu wyłonić najbardziej wykwalifikowanego i odważnego rycerza w królestwie. Zwycięzcą będzie ten, który dotrze do ziemi z największa ilością róż. Powodzenia!

wtorek, 04.12.2018r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przechytrz swoich wrogów kapeluszem po raz kolejny w zupełnie nowej przygodzie!

Święty Mikołaj wsadził bandytów na niegrzeczną listę, ale potem ukradli wszystkie prezenty z magazynu. Teraz musisz użyć swojego kapelusza, aby odzyskać prezenty i uratować święta.

Użyj swojego kapelusza, by przechytrzyć przeciwników w tej przygodowej platformówce 2D. Możesz rzucić go im na głowy i zamienić się miejscami. Nie utknij nigdzie, by nie narażać czarodzieja na niebezpieczeństwo.
Gracze online (8):
Polecamy: