reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: tomekroj

Login: tomekroj
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 19.10.2009r.
Ost. logowanie: 07.05.2021, 17:37
Punkty: 2 843
Wiek 22
Status offline
Opis Doofanishmirtz

środa, 01.02.2017r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część gry dla hardkorów, czyli najtrudniejszej gry na świecie. Zasady się nie zmieniły, musisz przejść jak najwięcej plansz czerwonym kwadratem. Brzmi łatwiutko, co nie? Ci którzy grali w poprzednie części zapewne wiedzą jak to będzie wyglądało...

Jeśli masz mało czasu, albo Twoje nerwy są słabe, to lepiej sobie odpuść!

poniedziałek, 02.05.2016r.

tomekroj zagłosował
Miniaturka gry: Vex 3 Vex 3
(198)
Ocena
(5)
Opis gry: Biegaj, skacz i rób wślizgi, aby dotrzeć do wyjścia z każdego z poziomów w jak najkrótszym czasie.

Sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.

środa, 20.04.2016r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czy jesteś gotowy na platformowe wyzwanie? Nie będzie łatwo, gdyż nie ma tu klawisza skoku. Będziesz potrzebować zarówno umiejętności i inteligencji, aby pokonać tę grę! Nie będzie to łatwe, gdyż czekają na Ciebie potwory, kolce,, kołysząc maczugi, kruszące się bloki, sprężyny, balony, strzały,grawitacja, wentylatory, lód i bomby i wiele więcej przeszkód, aby zwrócić uwagę! Ta zabawa nigdy się nie kończy, gdyż możesz stworzyć swoje własne poziomy i dzielić się nimi ze światem!

poniedziałek, 21.03.2016r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra strategiczna osadzona w świecie fantasy. Witaj mój Panie, Brytania została przeklęta. Jest to kraina nękana przez czarną magię i opanowana przez istoty, które wyłażą z ciemności. Było to kiedyś wielkie królestwo i takim może się stać ponownie, ale to wszystko zależy od Ciebie. Wkrocz do świata Królewskich Bohaterów i zaprowadź ład i porządek.

sobota, 27.02.2016r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejny raz wciel się w potężnego rycerza i powstań jako bohater do walki przeciwko złu, aby przynieść pokój na wszystkich ziemiach. Świat Cię potrzebuje!

Tysiąc lat temu przed erą zombi nie żyli bohaterowie, którzy znali technologię - liczyła się tylko siła ciała i umysłu oraz dobrze naostrzony oręż, który służył do walki z nieustającym zagrożeniem.

środa, 06.01.2016r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kto chce być milionerem? Jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba, to otwórz swoje drzwi dla biznesu już teraz. Analiza zagrożeń, ryzyka, potencjał zysku i gotówki. Do dzieła!

poniedziałek, 28.12.2015r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czas odpalić rakietę i dotrzeć do Kaplera, najbliższej gościnnej planecie w galaktyce. Czy ci się to uda ?

wtorek, 15.12.2015r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: W tej wersji Slendera musimy zebrać 5 kwiatków dla dziewczyny.

czwartek, 10.12.2015r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Przenieś się do gabinetu Stalina i sprawdź, jak wyglądało życie dyktatora. Przejmij kontrolę nad dyktaturą, aby trzymać w ryzach prawicę i lewicę. Twoim głównym zadaniem jest oprzeć się wściekłości klas społecznych i poprawić swoją armię na podbój wszystkich krajów sąsiadujących.

W celu realizacji tej misji, będziesz musiał, między innymi, decyduje o życiu swoich uwięzionych obywateli , rozważać oferty z innych krajów oraz opracować plan kompleksowych strategii ...
tomekroj zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Przy pomocy małych kotków pokonaj atakujących kosmitów, którzy chcą wypić całe mleko!
Gracze online (1):
Polecamy: