reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: tomekroj

Login: tomekroj
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 19.10.2009r.
Ost. logowanie: 07.05.2021, 17:37
Punkty: 2 843
Wiek 22
Status offline
Opis Doofanishmirtz

wtorek, 03.11.2015r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Jest to pierwszoosobowa gra walki przeciwko zombie. Podążaj przez ziemie, eliminując po drodze wszystkich zombiaków. Wyposaż się w miecz, łuk i inne akcesoria, by skuteczniej zabijać zombie i stać się najlepszym łowcą w królestwie.

niedziela, 04.10.2015r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Czy marzyłeś kiedykolwiek by mieć własne zwierzątko? Jeśli tak, to teraz masz okazję mieć psa. Czy już jesteś zafascynowany? Kontroluj psa i baw się dobrze.

piątek, 25.09.2015r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zapraszamy do miasta dusz, w którym zaprojektujesz swoją duszę i będziesz ją szkolił na arenie, zdobywał nowe umiejętności, sprzęt, i walczysz sobie drogę na szczyt w tej ekscytującej grze treningowej/RPG

Głowne cechy gry
*5 Zabawnych mini-gier poprawiających statystyki twojego bohatera
*Ponad 33 poziomów na arenie
*Tryb Przetrwania
*44 wrogów i bossów
*Tony sprzętu, umiejętności itp
*Dom do zbudowania
*Tajemnice do odblokowania
*Muzeum do inwestowania

niedziela, 20.09.2015r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wyrusz w podróż, by wyleczyć się z błahej choroby, zbieraj przydatne Ci przedmioty takie jak jedzenie, papierosy i pamiętaj, że również ludzie mogą Ci pomóc, a unikaj trucizn, pszczół i kolców.

wtorek, 11.08.2015r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Druga część oczekiwanej i bardzo popularnej gry, ciel się w małego rycerza i walcz z potworami, które zaatakowały Twoje królestwo. Za zdobyte doświadczenie ulepszaj czary, zbroje i uzbrojenie.

Królestwo Oukoku zagrożone jest działaniami generała Tso. Obywatele pokładają swoją nadzieję w małym rycerzu, który wydaje się spełniać przepowiednie starożytnych legend. Pomóż Rycerzowi Chibi wykonać swoje przeznaczenie...
tomekroj zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: NOTE: TO JEST PRAWDZIWA PEŁNA WERSJA, ZAPISYWANIE MOŻLIWE


Udaj się do starożytnego Rzymu, miasta gladiatorów i walk na arenie. Na pewno znasz już grę Miecze i Sandały 1 i znane Ci są reguły tej gry. Zasady gry Miecze i Sandały 2 są podobne: należy stworzyć własnego gladiatora i dodać mu umiejętności ('skills') według własnego zamiaru. Twój gladiator może na przykład wyróżniać się wielką siłą, albo też wytrwałością czy zdolnościami czarowania. Następnie możesz zakupić broń dla niego, dołączyć czary czy czarodziejskie napoje. Kiedy Twój gladiator będzie gotowy, możesz zmierzyć się z innymi gladiatorami i w ten sposób nabierać doświadczenia i zacząć zarabiać złoto na zakup następnej broni. I tak Twój gladiator stanie się jeszcze silniejszy i może wygra następną walkę na arenie. Spróbuj na każdym poziomie Mieczy i Sandałów 2 wybrać odpowiednią strategię gry. Kto wie, może uda Ci się wygrać wszystkie starcia i w ten sposób zostać największym gladiatorem wszechczasów!

niedziela, 07.06.2015r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Nie znać gry "Monopoly" to jak w ogóle się nie urodzić. Ktoś wpadł na pomysł, żeby nieco zautomatyzować słynną planszówkę i oto mamy efekt! Jeśli wszystko dobrze rozegrasz, kasa będzie zarabiać się sama!

Na początku wszystko naprawdę łudząco przypomina tą znaną grę planszową. Jednak z czasem zauważamy, że to pełnoprawna gra typu idle. Poruszamy się pionkiem w koło planszy. Liczbę przebytych pól wyznacza nam kostka. Jeśli natrafimy na pole z posiadłością, będziemy ją mogli zakupić i postawić na niej domki lub hotel. Każda posiadłość da nam przyrost pieniędzy na sekundę. Oprócz tego na planszy znajdują się różne bonusy oraz pola negatywne, które nam coś zabiorą. Po prawej stronie mamy rozbudowane menu ulepszeń, podzielone na cztery sektory.


czwartek, 16.04.2015r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zarządzaj firmą tak, aby stać się najbardziej znanym kowalem wszech czasów!

Gra o byciu kowalem. Co robi kowal? Otóż produkuje on broń i zbroje. Takie też będzie i Twoje zadanie. Będziesz musiał przejść cały proces produkcji. Na początku wydobędziesz minerały, potem wytopisz z nich sztabki, ze sztabek wykujesz pancerze lub oręża. Na koniec zaczarujesz stworzone przedmioty aby zyskały na wartości. Końcowy produkt sprzedajemy i zarabiamy na nim pieniądze. Oprócz tego klasycznie mamy mnóstwo ulepszeń.

Kowalstwo: produkcja, dystrybucja... modyfikacja. Druga część biznesowej gry "Idle Blacksmith" czeka na nowych wilków z Wall Street, którzy zamienią zakład w fabrykę pieniędzy. Miecze i zbroje same się nie zrobią!

poniedziałek, 16.03.2015r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tak, można rzecz, że wróżki nie mają kłopotów w życiu z powodu ich wielkiej mocy i magicznych zdolności, ale nie zawsze jest tak jak w bajkach, to na pewno. Wystarczy pamiętać, że istnieją nie tylko dobre wróżki, ale także złe wróżki, które sprawiają kłopoty tym dobrym, rzucając im kłody pod nogi i czyniąc ich życie trudniejszym.

Ostatnimi czasy złe wróżki podbiły i przejęły część terytorium dobrych wróżek wraz z przedmiotami, które się tam znajdowały. Przedmioty te są bardzo ważne, niektóre z nich traktowane są wręcz jak relikwie i dobre wróżki nie mogą bez nich funkcjonować. Wpadły więc na pomysł, by poprosić o pomoc gnoma imieniem Hereton, aby je odnalazł i dla nich odzyskał. Wciel się w rolę jego towarzysza i pomóż mu w poszukiwaniach.

Gra zawiera zupełnie nowy gameplay i jest podzielona na rozdziały, a w każdym z nich znajduję się dodatkowa gra bonusowa jak np. Zuma. Oznacza to, że czeka Cię wiele pracy do zrobienia, więc nie zwlekaj i do dzieła!

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.sobota, 14.03.2015r.

tomekroj zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Odkryj zasady rządzące areną destrukcji. Rozpędź się i zniszcz wraki samochodów.
Instrukcja:
Przesuń pasek za pomocą myszki, aby obejrzeć planszę. Klikaj na strzałki przy rampie, aby dopasować wysokość, następnie kliknij GO! Klikaj na strzałki na ciężarówce, aby wybrać samochód, kliknij GO! i obserwuj skok. Osiągnij wymaganą ilość zniszczeń, aby przejść do następnego poziomu.
Polecamy: