reklama
Giercownia - Gry Online

Desert Queen

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 5 397
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,72
Łącznie głosów: 15

Gra dodana przez:

Zwykle królowe, bez względu na to, gdzie rządzą, są aroganckie, zakochane w sobie,twierdzą że są najlepsze we wszystkim, uwielbiają wszystkich kontrolować i mówić, jak coś powinno być lub nie być. Teraz wyobraź sobie, że istnieje królowa pustyni, która uwielbia wszystko kontrolować. Ta pani Ashanti mieszka na pustyni i jej wielkim hobby jest zrujnować każdy dzień napotkanego podróżnika. Na przykład, kiedy ją na swojej drodze zobaczysz, ona powie ci wiele rzeczy, które będziesz musiał zrobić, aby kontynuować swoją podróż.

Czy jest jakiś podróżnik, który chciałby mieć problemy podczas swoich przygód? Nie, każdy chce czuć się wolnym i nie mieć żadnych problemów.

Nasz gracz jest zwykłym podróżnikiem, kroczącym przez pustynię. Jeśli chce uzyskać pozwolenie od królowej, aby przejść przez jej usiane piaskiem królestwo, będzie musiała wypełnić zadania, które dała mu Ashanti. Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju żądań będzie od niego wymagać. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu w tej misji. Baw się dobrze!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.227.233.*

Komentarze (2)

avatar popgirl
popgirl 28.02.2019, godz. 13.32 odpowiedz
0
5/5.I Do Ulubionych.
avatar pako24
pako24 24.02.2019, godz. 20.01 odpowiedz
0
dobrze by byloa aby polecenia byly pisane w jezyku polskim
Gracze online (24):
Polecamy: